خبر خبر

مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران روز جهاني هواپيمايي را تبريک گفت
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز هواپيمايي، حفظ اصول ايمني و امنيت فرودگاه‌ها- پروازها و جلب رضايت مشتريان را حاصل ارتباطات چندسويه در صنعت هواپيمايي عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران؛ در پيام سياوش اميرمکري آمده است:« ۷۶ سال از تعيين روز جهاني هواپيمايي، با امضاي کنوانسيون بين‌المللي هواپيمايي کشوري گذشته است. در اين مدت، صنعت هوايي کشور فراز و نشيب‌هاي بسياري را پشت سر گذاشته است. بحران ناشي از فراگيري ويروس کرونا و مساله تحريم‌ها مهم‌ترين چالش‌هايي بود که به‌واسطه هم‌افزايي و همدلي فعالان صنعت هواپيمايي کشور مديريت شده و مي‌‌شود.
در اين بين، حفظ اصول ايمني و امنيت فرودگاه‌ها و پروازها و همچنين جلب رضايت مشتريان در اين شرايط سخت به ارتباطات مرکبي حاصل از تعاملات چندسويه با ايکائو- به‌منظور انعکاس و نظارت بر اجراي دستورالعمل‌هاي ابلاغي سازمان جهاني هواپيمايي- ستاد ملي مقابله با کرونا و مسافران محترم پروازها نياز دارد که اين مهم، با همکاري دست‌اندرکاران اين صنعت در جهت حفظ پويايي صنعت هوايي کشور انجام گرفته است.
لازم مي‌دانم روز جهاني هواپيمايي را به رياست، مديران و پرسنل محترم سازمان هواپيمايي کشوري، همکارانم در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، شرکت‌هاي هواپيمايي داخلي، شرکت‌هاي هندلينگ، مراکز تعمير و نگهداري هواپيما، موسسات آموزشي، شرکت‌هاي دانش‌بنيان و کليه ارگان‌ها و سازمان‌هايي که به نحوي با امر تامين ايمني و امنيت سفر هوايي مرتبط هستند، تبريک عرض نموده و آرزوي بهروزي و موفقيت براي دست‌اندرکاران اين عرصه را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.»
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد