خبر خبر

ديدار سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها با فرمانده پليس فرودگاه‌هاي کشور
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران به‌همراه تني چند از مديران سازمان و شرکت، همزمان با هفته نيروي انتظامي با سرهنگ عقيلي، فرمانده پليس فرودگاه‌هاي کشور ديدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران؛ سياوش اميرمکري در اين ديدار که صبح امروز، دوشنبه (نوزدهم شهريور ماه جاري) به‌مناسبت هفته نيروي انتظامي انجام شد، ضمن تقدير از زحمات پليس فرودگاه‌ها، اين هفته را به همه سبزپوشان غيور کشور تبريک گفت.
 مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها ضمن اشاره به اينکه بخش اصلي فعاليت ها در صنعت هوانوردي ارايه خدمات‌ به مسافران است، اضافه کرد: تامين ايمني پرواز و امنيت مسافرين از اهداف صنعت هوايي بوده که بخش مهم امنيت بر عهده ارگان‌هاي نظامي، انتظامي و امنيتي است که اين مجموعه ها در کنار هم توانسته‌اند به خوبي به وظايف خود عمل کنند و اهداف صنعت هوانوردي را در امر تامين امنيت سفرهاي هوايي محقق کنند.
اين مقام مسئول به نقش تاثيرگذار پليس در پروازهاي اربعين اشاره و انجام عمليات زايران اربعين حسيني از ۱۵ فرودگاه کشور را شايسته تقدير از دست اندرکاران عنوان کرد و افزود: اين افتخاري بزرگ براي صنعت هوانوردي محسوب مي‌شود؛ چراکه در يک بازه زماني کوتاه،  فرودگاه‌ها به‌خوبي از پس حل مشکلات مربوط به بخش خود برآمدند.
اميرمکري در ادامه خواستار اهتمام بيشتر به تنظيم نظام‌نامه‌هاي امنيتي و انتظامي فرودگاهي شد تا بدين‌وسيله وظايف هر بخش مشخص شود و نظم بهتري را در شرايط بحراني شاهد باشيم.
 
ضرورت توجه به مبحث آموزش افتتاح فاز اول مرکز هوشمند فرودگاه امام خميني (ره)
فرمانده پليس فرودگاه‌هاي کشور نيز در ادامه، ضمن تقدير و تشکر از تعامل خوب مجموعه شرکت با پليس فرودگاه‌ها، از مديريت مناسب شرکت و روند روبه رشد آن قدرداني کرد.
سرهنگ محسن عقيلي ضمن تاکيد بر اينکه در هر درجه‌اي از رشد و توسعه، فرصت براي ارتقاي کيفيت هست، افزود: با تمرکز بر بخش آموزش مي‌توانيم مسائل پيش رو را بهتر حل کنيم.
وي با اشاره به برپايي نمايشگاه پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي تصريح کرد: آموزش به مسافران کمک مي‌کند تا پرواز سالم و ايمني را تجربه کنند.
سرهنگ عقيلي در پايان با توجه به افتتاح فاز اول مرکز هوشمند فرودگاه امام خميني (ره) نيز گفت: نصب سامانه کنترل ناوگان گشتي پليس، نصب دوربين پلاک‌خوان و... از دستاوردهاي افتتاح اين مرکز محسوب مي‌شوند.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد