خبر خبر

بازديد باقريان از پروژه بزرگ فرودگاهي لامرد/ افتتاح ترمينال در آستانه سال 98
عضو هيات مديره و معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سفر به لامرد از پروژه درحال ساخت ترمينال فرودگاه اين شهر بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، غلامحسين باقريان در اين بازديد كه ظهر امروز (26 شهريور) انجام شد تاكيد كرد كه تمام تلاش مسوولان شركت اتمام پروژه هاي باقي مانده بزرگ است و بهره برداري از ترمينال فرودگاه لامرد نقش موثري در ارايه خدمات بهتر به اهالي منطقه خواهد داشت.

در همین رابطه پرویز میری مدیر فرودگاه لامرد در گفتگو با خبرنگار پورتال گفت: پروژه ساخت ترمينال فرودگاه لامرد با مساحت 5500 مترمربع در چند جبهه عملياتي شده و به پيشرفت 15 درصدي رسيده است. با افتتاح اين ترمينال در آستانه سال 98 امكان انجام پروازهاي داخلي و خارجي در فرودگاه به طور همزمان فراهم مي شود.

وی گفت: همچنين اخيرا طرح جامع فرودگاه لامرد به تصويب رسيده و مشاور در حال جمع آوري اطلاعات در حوزه هاي مختلف از جمله ميزان ترافيك و تاثيرات هوانوردي و اقتصادي بر فرودگاه، كاربري اراضي، وضعيت سيستم هاي حمل و نقل، محدوده فرودگاه و بحران هاي طبيعي، داده هاي هواشناسي پنج سال اخير، تحليل آمار پروازهاي مسافري و باري، ايرسايد و لندسايد فرودگاه، سال ساخت و ابعاد و كارآيي ساختمان هاي فرودگاه، تاسيسات زيربنايي، تسهيلات پشتيباني و شبكه هاي ارتباطي، سيستم هاي ناوبري و CNS، سامانه هاي كمك ناوبري بصري داخل و خارج فرودگاه، ابعاد حفاظتي و ايمني و نيز عملكرد اقتصادي همچنين رشد اقتصادي منطقه، افزايش جمعيت، پروژه هاي در دست ساخت منطقه، شهرك سازي، فرصت هاي سرمايه گذاری و نيازهاي به روز و استاندارد است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد