خبر خبر

فتح خرمشهر حاصل وحدت همه نيروهاي نظامي و مردم
آزادي خرمشهر هديه الهي بود به فرزندان اين مرز و بوم، که با پيروي از ولايت و مشيت و وعده قادر متعال محقق شد که بيانگر تعبير گهربار حضرت امام (ره) مي باشد که "خرمشهر را خدا آزاد کرد".
به گزارش روابط عمومي فرودگاه لامرد به يمن وبه برکت مجاهدت هاي حماسه سازان سوم خرداد سال 61 روز فتح خرمشهر در عمليات بيت المقدس و روز مقاومت ايثار و پيروزي مراسمي در مسجد امام موسي بن جعفر (ع) فرودگاه لامرد با حضور پرسنل فرودگاهي ، سپاه و پليس و با سخنراني سرهنگ قادري رزمنده و جانباز سال‌هاي دفاع مقدس با شور و حال و هواي خاصي برگزار گرديد.

آزادی خرمشهر هدیه الهی بود به فرزندان این مرز و بوم، که با اعتقاد و توکل به خداوند و پیروی از ولایت و با اتحاد و یکپارچگی، یکدلی، مشیت و وعده قادر متعال محقق شد که بیانگر تعبیر گهربار حضرت امام (ره) می باشد که "خرمشهر را خدا آزاد کرد".

حماسه سوم خرداد از پر افتخار ترین مقطع تاریخ دوران هشت سال دفاع مقدس می باشد اهمیت این روز در تاریخ ایران اسلامی که از جایگاهی رفیع برخوردار است منشا نصرت الهی و مقاومت مخلصانه و ایثاگرانه فرزندان این مرز و بوم، تأسی از وحدت ملی، ایمان و تبعیت از ولایت فقیه می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه لامرد به یمن وبه  برکت مجاهدت های حماسه سازان سوم خرداد سال 61 روز فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت ایثار و پیروزی مراسمی در مسجد امام موسی بن جعفر (ع) فرودگاه لامرد با حضور پرسنل فرودگاه ، پلیس و سپاه حفاظت و با سخنرانی رزمنده سال‌های دفاع مقدس سرهنگ قادری برگزار گردید. در این مراسم خاطرات آن روزهای جبهه و جنگ از زبان این برادر بزرگوار حال و هوای خاصی به مراسم و حاضرین بخشیده بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد