خبر خبر

دیدار مدیر فرودگاه بین المللی لامرد و هیئت همراه با فرماندار جدید شهرستان

 

دیدار مدیر فرودگاه بین المللی لامرد و هیئت همراه با فرماندار جدید شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرودگاه لامرد مدیر و روسای مجموعه فرودگاه با مهندس عبدالله حسینی فرماندار جدید شهرستان دیدار کردند. در این دیدار مهندس پرویز میری مدیر فرودگاه ضمن تبریک انتخاب شایسته مهندس حسینی بعنوان فرماندار جدید شهرستان ، همکاری بیشتر فرمانداری و سایر ادارات دولتی با مجموعه این فرودگاه را خواستار شدند.در این دیدار مدیر فرودگاه گزارش کاملی از وضعیت فرودگاه و پروژه های در دست ساخت ، پروازها و عملکرد ارائه نمودند.

وی گفت : در دو سال گذشته اقدامات پایه ای جهت ارتقاء این فرودگاه در سه حوزه کاری عملیات هوانوردی شامل خرید و نصب تجهیزات مورد نیاز صنعت هوانوردی با اعتباری بالغ بر 230 میلیون تومان و در حوزه عملیات فرورگاهی شامل تعیین مشخصه مقاومت باند PCN که در نوع خود بی سابقه و بسیار ضروری بود، ساخت انبار جهت تجهیزات ایمنی و آتش نشانی ادامه ساخت پروژه ترمینال پروازهای داخلی و خارجی ، ساخت موتورخانه جدید به مساحت 250 متر مربع و احداث مسیر دسترسی به سایت VOR/DME و مسیر دسترسی به باند جمعا با اعتباری حدود 8 میلیارد و 350 میلیون تومان و در حوزه توسعه مدیریت و منابع انسانی انجام ممیزی و Audit فرودگاهی ، راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری ( برید) ، راه اندازی سیستم تلفن VoIP ، کنترل و نظارت بر مصرف انرژی به منظور کاهش هزینه ها ، برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز جهت ارتقاء سطح دانش کارمندان .

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت مهمترین و بزرگترین دروازه ورودی شهرستان لامرد و نقش صنعت هوانوردی و فرودگاه در پیشرفت و توسعه شهرستان ، خواستار توجه و همکاریهای بیشتر با این بخش شدند.

همچنین مدیر فرودگاه اضافه نمود در آخرین ماهنامه آماری شرکت فرودگاهها ، فرودگاه لامرد از نظر پروازهای بین المللی در جایگاه سیزدهم در بین 54 فرودگاه سرتاسر کشور بالاتر از بسیاری از فرودگاههای مراکز استان ها قرار دارد. آقای حسینی فرماندار جدید شهرستان نیز ضمن برشمردن مزایای وجود فرودگاه و تاثیر مثبت آن بر روی توسعه و پیشرفت شهرستان و منطقه، پیگیری مسائل فرودگاهی را جزء اولویتهای اصلی خود قلمداد نموده و ضمن تاکید بر مهم بودن دروازه اصلی ورودی شهر برنامه های آتی فرمانداری در خصوص فرودگاه را نیز بیان نمودند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد